درباره ما

درباره ما

اگر می خواهید از نعمت فراوانی ثروت بهره مند شوید و یک زندگی خارق العاده را خلق کنید باید از تمام ایده ها، نوشته ها، گفتگوها و افکاری که یک زندگی عادی و نرمال را ترویج می کنند، فرار کنید! از هر چیزی که می گوید باید متوسط باشید و متوسط باقی بمانید فرار کنید. با متوسط و معمولی بودن به هیچ جا نمی رسید! باید عالی باشید و عالی بودن را در تمام جنبه های زندگی خود متبلور سازید. این فلسفه فکری من است. در عبادت عالی باشید و برای خداوند بنده ای ناب و درجه یک باشید. برای شریک زندگی تان همسری عالی باشید. برای فرزندتان، پدر یا مادری عالی و شگفت انگیز باشید. کسب و کار معمولی خود را به یک کسب و کار عالی و مهیج تبدیل سازید. به مشتریان خود بهترین خدمات را ارائه بدهید. با مشتریان خود بهترین روابط را برقرار سازید. به جای یک بازاریابی معمولی و متوسط به فکر راه اندازی یک سیستم بازاریابی عالی و استثنایی برای کسب و کار خود باشید. به جای ارائه پیشنهادات متوسط و معمولی به مشتریان خود به فکر طراحی بسته های پیشنهادی عالی و شگفت انگیز باشید طوری که مشتریان در برابر پیشنهادات شما تاب مقاومت نداشته باشند. می بینید چقدر ساده است. در تمام جنبه های زندگی خود ایده ی عالی بودن و عالی ماندن را سرلوحه خویش قرار دهید.

نکته ی دیگری که دوست دارم با شما در میان بگذارم این است که من به هیچ عنوان قصد ندارم با مطالب و گفته های خود تنها حس و حال شما را خوب کنم. مطمئن باشید در این وب سایت گاهی اوقات حرفهایی خواهید شنید که با باورهای فعلی شما فرق دارند و به مذاق تان خوش نمی آید اما آنها قطعا حقایقی تلخ هستند که برای رسیدن به خواسته هایتان باید آنها را بپذیرید.

رسالت واقعی من این است که به شما راه هایی نشان بدهم که با کمک آنها بتوانید ثروت و شادی بی انتهایی را جذب زندگی خود کنید.

در جهان نیروهای طبیعی وجود دارند که هماهنگی با آنها باعث می شود پول و ثروت به سمت ما جذب گردد. در این وب سایت به دانش، تجربه و اطلاعات گرانبها و کمیابی دست خواهید یافت که نتیجه ی سالها تحقیق و پژوهش من بوده است.

می خواهم به شما یک هشدار بدهم. مطالبی که در این وب سایت مطرح می کنم از اساس افکار، باورها و رفتار شما را به چالش خواهند کشید. حرفهایی خواهم زد چالش برانگیز! مطالبی خواهید شنید  که با باورها و تفکرات شما در تضاد کامل قرار خواهند گرفت بنابراین پذیرفتن آنها بسیار سخت خواهد بود. خود من هم تا بحال راه های زیادی برای کسب ثروت امتحان کرده ام که همگی با شکست روبرو شده اند. در بسیاری از جاها واقعا مستاصل مانده بودم تا اینکه به لطف خدا متوجه اشتباهات خود شدم و راه صحیح را پیدا کردم. آموزه ها و مطالب این وب سایت بارها و بارها حاشیه امن شما را به چالش خواهند کشید و باعث می شوند از منطقه امن خود خارج شوید و خوب می دانید که خروج از منطقه امن هر کسی را در وضعیت عدم اطمینان و ناراحت کننده ای قرار می دهد.

رویکرد غیر معمول و غیر متعارف من برای افزایش درآمد و جذب ثروت مناسب افراد زیر است:

  • کلیه کارآفرینان نوپا، صاحبان کسب و کارهای کوچک و خرده فروشان که می خواهند با غلبه بر باورهای محدود کننده خویش ثروت و درآمد چشمگیری را جذب کنند.
  • کلیه مشاغل حرفه ای مانند پزشکان، دندان پزشکان، وکلا، شرکت های بیمه و مشاورین
  • کلیه کسانی که احساس می کنند علی رغم شایستگی زیاد و توانایی های فوق العاده آنچنان که باید ثروت و پول فراوانی را جذب نکرده اند.
  • کلیه کسانی که احساس می کنند در کسب و کار فعلی خود فسیل شده اند و به دنبال راه گریزی برای شروع مجدد یا خروج از وضعیت بحرانی می گردند.
  • کلیه کسانی که می خواهند کسب و کار جدیدی راه اندازی کنند اما نمی دانند باید از کجا شروع کنند.
  • کلیه کسانی که ثروتمند هستند اما می خواهند با تغییر مدار خود به ثروت و شادی بیشتری دست پیدا کنند.

مطالبی که در این وب سایت با شما در میان خواهم گذاشت کاملا کاربردی و عملیاتی است. من قصد ندارم با گفتن حرفهای مفت و بی پایه و اساس وقت شما و خودم را تلف کنم. حرفهایی به شما خواهم گفت که خیلی از اساتید آگاهانه یا ناآگاهانه هرگز به شما نخواهند گفت. آنها برای این رفتار خود دلایل خودشان را دارند. به جرات می گویم هر دوره ای که راجع به کارآفرینی، موفقیت و جذب ثروت خریداری کرده ام تمام ماجرا را کامل توضیح نمی دهند. آنها تنها بخشی از پازل را در اختیار شما قرار می دهند. من اما در این وب سایت می خواهم به شما تمام داستان را تعریف کنم. این را بعد از ۵ سال تلاش و کوشش مداوم بدست آورده ام.

در زمینه مقوله جذب ثروت دیدگاه های متفاوتی وجود دارد. برخی معتقدند جذب ثروت و موفقیت ۹۹درصد تلاش ذهنی و ۱درصد تلاش عملی است. برخی دیگر از صاحب نظران معتقدند که جذب ثروت از ۳ قسمت تشکیل شده است که دو قسمت آن ذهنی و یک قسمت آن مکانیکی یا تلاش عملی است. من با هر دو دیدگاه موافقم اما دو نکته را باید مد نظر داشته باشیم:

  • بسیاری از مردم معتقدند که تلاش ذهنی، قسمت ساده ماجراست در حالی که این یک تصور اشتباه است. تلاش ذهنی سخت ترین قسمت فرایند جذب ثروت است و اگر می خواهید به طور دائم مدار جذب ثروت خود را ارتقاء دهید باید همیشه روی ذهن خود کار کنید و باورهای اشتباه خود را شناسایی و با باورهای صحیح ثروت آفرین جایگزین نمایید.
  • کلمنت استون می گوید: درب های بزرگ با کمک لولاهای کوچک می چرخند. به عبارتی، درست است که تلاش ذهنی خیلی مهمتر از تلاش عملی است اما بدون فعالیت عملی ره به جایی نخواهید برد. برای تحقق رویاهای بزرگ، خود باید دست به انجام اقدامات عملی بزنید.

هدف من از گفتن این مطالب این بود که به شما بگویم نگاه من به مقوله جذب ثروت یک نگاه ۳۶۰ درجه ای است. به عبارتی در این وب سایت روی مولفه های ذهنی، مولفه های استراتژیک و مولفه های رفتاری کار خواهیم کرد.

اگر ثروت می خواهید باید حرف هایی که می زنم را تحمل کنید. اگر می خواهید زندگی مالی شما از اساس تغییر کند و روی غلطک بیفتد باید تحمل شنیدن حرفهای من را داشته باشید حتی اگر از نظر شما اشتباه، غیر منطقی و نادرست باشند.

مطالبی که در اینجا بررسی خواهیم کرد آنقدر قدرتمند و بدیع هستند که حتی افراد ثروتمند و متمول نیز می توانند با کمک آنها نه تنها درآمد خود را چندین برابر نمایند بلکه سرعت جذب ثروت خود را نیز افزایش دهند. بنابراین اگر دانش و درآمد بسیار بالایی دارید به شما احترام می گذارم اما لازم است بدانید من کسی هستم که با موفق ترین و ثروتمند ترین کارآفرین ها در داخل و خارج از کشور کار کرده ام. من کسانی را از نزدیک دیده ام که با عمل به توصیه های من توانسته اند زندگی مالی خود را به مدارهای بسیار بالاتری ارتقاء بدهند.