دوره آموزشی نخبگان تبلیغ نویسی: ساخت تبلیغات پرفروش

دوره آموزشی نخبگان تبلیغ نویسی: ساخت تبلیغات پرفروش

فکر کنید چقدر خوب می شد تبلیغاتی بسازید که

با هر بار انتشار آن غرق در پول و ثروت شوید…

آیا این موارد برایتان آشنا هستند؟

 • واقعا از جایگاه فعلی خود راضی نیستید و معتقدید که باید درآمد بیشتری داشته باشید.
 • احساس می کنید تبلیغات شما دیگر اثر بخشی لازم را ندارند.
 • با امید فراوان تبلیغی را در روزنامه، مجله، سایت، اینستاگرام، تلگرام و … منتشر می کنید اما به نتیجه ی دلخواهتان نمی رسید و دچار یاس و ناامیدی می شوید.
 • معتقدید که قیمت و کیفیت خدمات یا محصولات شما بسیار مناسب است اما با این حال نمی دانید که چرا نسبت به سایر رقبا تعداد مشتریان کمتری دارید.
 • نگران اجاره فروشگاه خود هستید و به دلیل کمبود مشتری دخلتان با خرجتان نمی خواند.
 • برای تبلیغات بودجه کافی ندارید اما می خواهید حرفه ای ظاهر بشوید و با بودجه ای اندک مشتریان بهتر و بیشتری را جذب کنید.

اگر با این موارد و موارد مشابه آشنا هستید نا امید نشوید زیرا مشکل بزرگی در کار شما وجود ندارد! مساله این است که شما هم مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر تبحر چندانی در ساخت تبلیغات عالی و پرفروش ندارید و همین مساله کوچک توانسته است مشکلات بزرگی را برای شما رقم بزند.

شما با ساخت تبلیغات غیرموثر در حقیقت بخشی از سرمایه خود را دور مي ریزید  و  ضرر  بزرگی  را  متحمل  مي شوید.  پس  هرچه  زودتر  دست به کار شوید تا این ضرر را به سودی قابل توجه تبدیل کنید…

به واسطه شغلم تاکنون صدها کارت ویزیت کسب و کار و محتوای تبلیغاتی افراد حرفه ای زیادی را به طور دقیق بررسی کرده ام. کار من مشاوره بازاریابی و فروش است. اکثر کسانی که به سراغ من می آیند با خود کلی محتوای تبلیغاتی مختلف را نیز می آورند. اگر چه اکثر آنها به محتوای تبلبغاتی خود می بالند اما زمانی که راجع به اثرگذاری تبلیغات شان می پرسم هیچ پاسخ درستی برای گفتن ندارند.

این معظلی است که گریبان اکثر صاحبان کسب و کار را گرفته است. زمانی که بروشورها و تبلیغات کسب و کارهای مختلف را می بینم تنها به یک نتیجه می رسم و آن اینست که اکثر آنها تبلیغاتی غیر حرفه ای و تکراری هستند که نتیجه دل چسبی به همراه ندارند. تمام آنها اسم فروشگاه یا کسب و کار خود را با فونت بزرگ بالای آگهی تبلیغاتی چاپ می کنند سپس لیست خدمات یا محصولات خود را نمایش می دهند و در کنار آن معمولا تخفیف خود را با فونت درشت می نویسند و در انتها آدرس و اطلاعات تماس خود را قرار می دهند.

به عنوان نمونه برای اینکه پی به ادعای من ببرید کافی است یکی از روزنامه های پرفروش شهر خود را بردارید و نگاهی به تبلیغات رستوران ها، کترینگ ها، رستوران های فست فود، سالن های زیبایی، پزشکان و سایر کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ بیاندازید. چیزی جز تبلیغات یکسان و تکراری بدست نخواهید آورد!

دلیل این رفتار اشتباه کسب و کارهای کوچک چیست؟ ریشه این مشکل در کجاست؟ چرا اکثر تبلیغات، فروش کافی ایجاد نمی کنند؟

علت این رفتار اشتباه ریشه در دو چیز دارد:

 • بسیاری از صاحبان کسب و کار فکر می کنند که یک طراح یا یک گرافیست می تواند تبلیغات خوب و پر فروشی بسازد در حالی که بخش مهم تبلیغ ساختار آن است و تنها کسی می تواند آن را به صورت اصولی و درست بسازد که در زمینه ساخت تبلیغات دانش کافی داشته باشد.

 

 • کسب و کارهای کوچک از یکدیگر تقلید می کنند. بدتر از این زمانی است که یک فروشگاه یا کسب و کار کوچک وسوسه می شود از اقدامات تبلیغاتی کسب و کارهای بزرگ تقلید کند. نتیجه این تقلید کورکورانه رفتن به سمت تبلیغات گران مانند اجاره بیلبورد، تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی است. اقدامات اشتباهی که اگر بدون حساب و کتاب دقیق صورت گیرند تمام سرمایه یک کسب و کار را نابود خواهند کرد.

تکرار تبلیغات اشتباه می تواند منجر به ورشکستی شما شود…

چرا اینقدر اصرار داریم که اشتباه همکاران خود را تکرار نکنید و از تقلید و کپی کاری دوری کنید؟ حقیقت آن است اکثر کسانی که این شیوه را سرلوحه خود قرار می دهند دیر یا زود به دلیل هزینه های پیدا و پنهان تبلیغات اعلام ورشکستگی خواهند کرد. اگر ورشکست هم نشوند مطمئنا فروش آنها خیلی معمولی و تقریبا در سطح سایرین خواهد بود.

ارل نایتینگل می گوید اگر می خواهید کاری را به طور موفقیت آمیزی به سرانجام برسانید و شما برای انجام آن کار هیچ آموزشی ندیده اید یا معلم و مربی در اختیار نداشته اید تمام آن چیزی که شما برای موفقیت لازم دارید این است که ببینید اکثریت آن کار را چگونه انجام می دهند سپس شما خلاف روش آنها را به کار ببندید! چرا که اکثریت همیشه در اشتباه است.

روی موج اشتباهات رقیبان خود موج سواری کنید!

 تنها تعداد بسیار اندکی از دارندگان کسب و کار، رازهای ساخت تبلیغات عالی و پرفروش را می دانند و همین موضوع فرصتی بی نظیر را پیش پای شما قرار داده است تا به سهم بیشتری از بازار دست یابید…

یکی از آسان ترین راه ها برای افزایش سریع فروش، استفاده از تبلیغاتی است که مخاطب را ترغیب می کند تا با شما تماس گرفته و محصولات یا خدمات شما را سفارش دهد. وقتی برای فروش محصولات یا خدمات خود شروع به تبلیغ می کنید، اگر تبلیغ برای مخاطبان جذاب باشد، از روز اول انتشار، تماس ها آغاز می شوند. از نگاه من هر کسی می تواند تبلیغات بسازد اما هر کسی نمی تواند تبلیغات عالی و پرفروش بسازد. برای ساخت تبلیغات پرفروش باید اطلاعاتی کافی درباره بازاریابی و تبلیغات داشته باشید.

فکر کنید چقدر خوب می شد تبلیغاتی بسازید که فروش آن شما را متعجب سازد…شاید فاصله شما با ثروت فقط یک تبلیغ عالی باشد!

ورودتان را به دنیای ساخت تبلیغات عالی و پرفروش تبریک می گویم. قرار است در دوره آموزشی نخبگان تبلیغ نویسی با ایده ها، استراتژی ها و تکنیک هایی آشنا شوید که شما را به سمت شکستن مرزهای فروش کسب و کارتان پیش ببرد.

به عقیده من نمی توانید هدفی مهمتر از کسب ثروت حلال از محل فروش عالی در کسب و کارتان متصور گردید. اگر هنوز تبلیغات شما خوب نمی فروشد، اگر هنوز فروشگاهتان آنقدر که باید شلوغ نیست، اگر هنوز دخلتان با خرجتان نمی خواند، دیگران، اوضاع و شرایط اقتصادی را مقصر ندانید. مقصر این وضعیت خودتان هستید. شما باید مسئولیت کسب و کار خود را بر عهده بگیرید و با توسل به روشهای حرفه ای در ساخت تبلیغات کاری کنید که غرق در سفارش شوید.

ماموریت این دوره تخصصی، آموزش ساخت تبلیغات پرفروش به هر فردی است که تصمیم گرفته و متعهد شده تا نه تنها فردی باشد که مرزهای فروش کسب و کار خود را جابجا کند بلکه با ثروتمند شدن باعث رشد خود و جامعه اش گردد.

آموزش هایی که در دوره نخبگان تبلیغ نویسی به شما می دهم، تا ابد می تواند به بهبود بیشتر وضعیت درآمدتان کمک کند زیرا تمامی آنها بر مبنای اصول اساسی تمام دوران ها هستند. در این دوره آموزشی به شما یاد می دهم چگونه تبلیغاتی بسازید که با هر بار انتشار آن غرق در سفارش شوید.

آنچه در این دوره می آموزیم:

۱. آنالیز مشتریان و مخاطبان تبلیغ

۲. طراحی پیشنهاد فروش شگفت انگیز و رد نشدنی

۳. قیمت گذاری و کنترل اثر مخرب قیمت روی ذهن مشتری

۴. استفاده از تکنیکهای پیشرفته هیپنوتیزم برای افزایش اثر گذاری تبلیغ

۵. روشهای نوشتن عنوان های جذاب و پرفروش

۶. استفاده از روشهای غیرمعمول و شگفت انگیز برای جلب توجه مخاطب تبلیغات

۷. استفاده از تکنیکهای پیشرفته NLP برای تحریک مخاطب

۸. آموزش روش های حرفه ای زیبا سازی بصری آگهی تبلیغاتی

۹. و بسیاری از نکات کاربردی دیگر

 

دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این بسته آموزشی برای ۹۹% کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط که از نتایج تلاشهای بازاریابی خود ناراضی هستند و کلیه کسانی که می خواهند با ساخت تبلیغات موثر و متفاوت درآمد شگفت انگیز داشته باشند، طراحی شده است. کلیه افراد زیر می توانند از این بسته آموزشی بهره ببرند:

 • کلیه کسب و کارهای کوچک از تمامی صنوف
 • مشاغل حرفه ای (مانند پزشکان، دندان پزشکان، فیزیوتراپ ها، کلینیک های پوست، وکلا و حسابداران)
 • کارآفرینان و کسب و کارهای نوپا
 • کلیه شرکتهای صنعتی و خدماتی
 • فروشگاه های زنجیره ای
 • فروشگاه های اینترنتی
 • کلیه رستوران ها و کترینگ ها
 • کلیه مربیان و مدرسین
 • کلیه کسب و کارهای متوسط

 

محتویات این دوره آموزشی شامل:

 • ۱۱ فیلم آموزشی به مدت ۵ ساعت
 • ۱۱ فایل صوتی به مدت ۵ ساعت
 • فایل قالب های آماده تبلیغاتی
 • فایل پی دی اف نمونه عناوین پرفروش برای ساخت تبلیغات
 • ده ها عکس از نمونه های موفق تبلیغاتی

مبلغ سرمایه گذاری شما

برای خرید این بسته آموزشی ۲۹۰ هزار تومان است!

ساخت تبلیغات

خودتان حساب کنید. با جذب چه تعداد مشتری می توانید این مبلغ را دوباره بدست آورید؟ اگر سالن دار هستید با جذب اولین عروس حداقل چندین برابر پولی که بابت خرید این بسته آموزشی پرداخت کرده اید را بدست خواهید آورد. اگر وکیل هستید، با جذب اولین موکل خود ده ها برابر پولی که بابت این بسته آموزشی پرداخت کرده اید را بدست خواهید آورد، اگر مشاور املاک هستید با جذب اولین خریدار ده ها برابر این مبلغ را به عنوان دستمزد دریافت خواهید کرد. هر کسب و کاری که هستید اگر با استفاده از تکنیک های آموزش داده شده در این بسته آموزشی یک آگهی تبلیغاتی بسازید  آنوقت سرمایه گذاری شما برای خرید بسته آموزشی نخبگان تبلیغ نویسی توجیه اقتصادی دارد! برای اطمینان خاطر شما سه تا از مشتریان خود را معرفی می کنم که با توسل به تکنیک های معرفی شده در این دوره آموزشی نتایج شگفت انگیزی بدست آوردند.

 • پارچه سرای بن داود با هر بار توزیع تراکت های تبلیغاتی کاری می کند که فروشگاهش مملو از حضور مشتریان جدید گردند. آنها در تازه ترین اقدام خود برای ۱۶ عدد از مشتریان سابق خود یک بسته تبلیغاتی ارسال نمودند که در مجموع ۲۰۰ هزار تومان هزینه در برداشت. این کمپین کوچک ۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان فروش ایجاد نمود. با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهید شد که نرخ بازگشت سرمایه این کمپین کوچک ۲۳۰۰ درصد است!

 

 • گروه آرایشی بهروز برای فروش دستگاه های لیزر خود تبلیغاتی را طراحی کرد و سپس در اولین اقدام خود این محتوای تبلیغاتی را برای ۶۰ سالن زیبایی جدید ارسال نمود. آنها توسط این کمپین کوچک که برای آنها ۵۰۰ هزار تومان هزینه در برداشت توانستند ۱۷ عدد از دستگاه های لیزر خود را به این سالن های زیبایی بفروشند. این کمپین تبلیغاتی کوچک برای این فروشگاه چیزی حدود ۴۱ میلیون تومان درآمد زایی کرد. خودتان حساب کنید نرخ بازگشت سرمایه این فروشگاه از محل این کمپین تبلیغاتی چقدر است؟

 

 • سالن زیبایی ایراندخت با کمک آموزه های ما در زمینه ساخت تبلیغات پرفروش یک آگهی تبلیغاتی ساخت و با یک بار توزیع آن توانست ۱۷۹ مشتری جدید بدست آورد.

من ایمان دارم که اگر تبلیغات خود را مطابق مطالب آموزش داده شده این بسته آموزشی بسازید، می توانید فراتر از حد انتظار خود ظاهر شوید و هزاران برابر پولی که بابت خرید این دوره آموزشی می پردازید را طی مدت کوتاهی بدست آورید.

گارانتی ساخت تبلیغات پرفروش ساخت تبلیغات دوره آموزشی نخبگان تبلیغ نویسی: ساخت تبلیغات پرفروش 100

ضمانت ۱۰۰ درصد رضایت شما

تمامی محصولات و خدمات ما دارای ۱۰۰٪ گارانتی رضایت و اثر بخشی است. نخستین هدف ما از عرضه هر محصول و خدمت، این است که آن محصولات و خدمات برای شما مفید باشند و وضعیت کسب و کارتان را بهتر کنند. این موضوع اصلی ترین آرمان و هدف ماست و برای نیل به این مهم همواره دنبال راه های جدیدی هستیم. گارانتی اثربخشی به این معناست که می‌خواهیم مطمئن شویم آموزش‌های آن محصول برای شما مفید و کاربردی بوده است. معیار تشخیص این موارد، خود شما هستید.

بنابراین اگر حداکثر تا ۱۴ روز پس از خرید، به این نتیجه رسیدید که آموزشهای بسته آموزشی نخبگان تبلیغ نویسی برای شما کاربرد ندارد می توانید به راحتی به ما اعلام کنید و ما کل وجه پرداختی را به حساب شما واریز خواهیم نمود و تنها از شما درخواست داریم تا فایل های دریافتی را از روی سیستم خود حذف نمایید.

نوشته های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *